Dag Datum   Uur start Uur einde Trainer Ondersteuning Doelgroep* Opmerking
Dinsdag 2-Jan   20u 22u30 / /   Kerstvakantie - vrij spel
Zaterdag 6-Jan             Kerstvakantie - geen training
Dinsdag 9-Jan   19u 20u30 Bram Tars 1 Geleide training
Dinsdag 9-Jan   20u 21u Mario / 2 Geleide training
Dinsdag 9-Jan   21u 22u Mario / D-E-F-G-Recrea Geleide training
Zaterdag 13-Jan   10u 12u Bram Ruben 1 + 2 Geleide training
Dinsdag 16-Jan   19u 20u30 Bram David 1 Geleide training
Dinsdag 16-Jan   20u 21u Mario / 2 Geleide training
Dinsdag 16-Jan   21u 22u Mario / A-B-C Geleide training
Zaterdag 20-Jan   10u 12u Bram Kathleen 1 + 2 Geleide training
Dinsdag 23-Jan   19u 20u30 Bram Diederik 1 Geleide training
Dinsdag 23-Jan   20u 21u Mario / 2 Geleide training
Dinsdag 23-Jan   21u 22u Mario / D-E-F-G-Recrea Geleide training
Zaterdag 27-Jan   10u 12u Bram Didier 1 + 2 Geleide training
Dinsdag 30-Jan   19u 20u30 Bram Diederik 1 Geleide training
Dinsdag 30-Jan   20u 21u Mario / 2 Geleide training
Dinsdag 30-Jan   21u 22u Mario / A-B-C Geleide training
Zaterdag 3-Feb   10u 12u Bram Benny 1 + 2 Geleide training
Dinsdag 6-Feb   19u 20u30 Bram Tars 1 Geleide training
Dinsdag 6-Feb   20u 21u Mario / 2 Geleide training
Dinsdag 6-Feb   21u 22u Mario / D-E-F-G-Recrea Geleide training
Zaterdag 10-Feb   10u 12u Bram Ruben 1 + 2 Geleide training
Dinsdag 13-Feb   20u 22u30 / / 1 Krokusvakantie - vrij spel
Dinsdag 13-Feb   20u 22u30 / / 2 Krokusvakantie - vrij spel
Dinsdag 13-Feb   20u 22u30 / / A-B-C-D-E-F-G + recrea Krokusvakantie - vrij spel
Zaterdag 17-Feb             Krokusvakantie - geen training
Dinsdag 20-Feb   19u 20u30 Bram David 1 Geleide training
Dinsdag 20-Feb   20u 21u Mario / 2 Geleide training
Dinsdag 20-Feb   21u 22u Mario / A-B-C Geleide training
Zaterdag 24-Feb   10u 12u Bram Kathleen 1 + 2 Geleide training
Dinsdag 27-Feb   19u 20u30 Bram Diederik 1 Geleide training
Dinsdag 27-Feb   20u 21u / / 2 Geleide training
Dinsdag 27-Feb   21u 22u / / D-E-F-G-Recrea Geleide training
Zaterdag 3-Mar   10u 12u Bram Roel 1 + 2 Geleide training
Dinsdag 6-Mar   19u 20u30 Bram Diederik 1 Geleide training
Dinsdag 6-Mar   19u30 21u Philippe   2 Keizerkampienschap
Dinsdag 6-Mar   21u 22u30 Philippe   A-B-C-D-E-F-G+Recrea Keizerkampioenschap
Zaterdag 10-Mar   10u 12u Bram Benny 1 + 2 Geleide training
Dinsdag 13-Mar   19u 20u30 Bram Tars 1 Geleide training
Dinsdag 13-Mar   20u 21u Mario / 2 Geleide training
Dinsdag 13-Mar   21u 22u Mario / A-B-C Geleide training
Zaterdag 17-Mar             Volleybaltornooi - geen training
Dinsdag 20-Mar   19u 20u30 Bram Ruben 1 Geleide training
Dinsdag 20-Mar   20u 21u Mario / 2 Geleide training
Dinsdag 20-Mar   21u 22u Mario / D-E-F-G-Recrea Geleide training
Zaterdag 24-Mar   10u 12u Bram Kathleen 1 + 2 Geleide training
Dinsdag 27-Mar   19u 20u30 Bram Diederik 1 Geleide training
Dinsdag 27-Mar   20u 21u Mario / 2 Geleide training
Dinsdag 27-Mar   21u 22u Mario / A-B-C-D-E-F-G-Recrea Geleide training + KK vets/dames
Zaterdag 31-Mar   10u 12u Bram DIdier 1 + 2 Geleide training
Dinsdag 3-Apr   19u30 22u30 / / 1 Paasvakantie - vrij spel
Dinsdag 3-Apr   19u30 21u Philippe / 2 Keizerkampioenschap
Dinsdag 3-Apr   21u 22u30 Philippe / A-B-C-D-E-F-G + recrea Keizerkampioenschap
Zaterdag 7-Apr             Paasvakantie - geen training
Dinsdag 10-Apr   20u 22u30 / / 1 Paasvakantie - vrij spel
Dinsdag 10-Apr   20u 22u31 / / 2 Paasvakantie - vrij spel
Dinsdag 10-Apr   20u 22u32 / / A-B-C-D-E-F-G + recrea Paasvakantie - vrij spel
Zaterdag 14-Apr             Paasvakantie - geen training
Dinsdag 17-Apr   19u 21u / Benny 1+2 Clubkampioenschap enkel jeugd
Dinsdag 17-Apr   19u 21u / / 1+2 Clubkampioenschap enkel jeugd
Dinsdag 17-Apr   21u 22u Mario / A-B-C Geleide training
Zaterdag 21-Apr   10u 12u Bram Benny 1 + 2 Geleide training
Dinsdag 24-Apr   19u 21u Bram / 1 Geleide training
Dinsdag 24-Apr   19u 21u Bram / 2 Geleide training / vrij spel
Dinsdag 24-Apr   20u 22u30 / / A-B-C-D-E-F-G + recrea Einde seizoen - geen training
Zaterdag 28-Apr             Turnshow - geen training
Dinsdag 1-May             Feestdag - geen training
Dinsdag 1-May             Feestdag - geen training
Dinsdag 1-May             Feestdag - geen training
Zaterdag 5-May             Eindrondes - geen training
Dinsdag 8-May   19u 21u Bram / 1 Geleide training
Dinsdag 8-May   19u 21u Bram / 2 Geleide training / vrij spel
Dinsdag 8-May   20u 22u30 / / A-B-C-D-E-F-G + recrea Einde seizoen - vrij spel
Zaterdag 12-May             Einde Seizoen - geen training
Dinsdag 15-May   19u 21u Bram / 1 Geleide training
Dinsdag 15-May   19u 21u Bram / 2 Geleide training / vrij spel
Dinsdag 15-May   20u 22u30 / / A-B-C-D-E-F-G + recrea Einde seizoen - vrij spel
Zaterdag 19-May             Einde Seizoen - geen training
Dinsdag 22-May   19u 21u Bram / 1 Geleide training
Dinsdag 22-May   19u 21u Bram / 2 Geleide training / vrij spel
Dinsdag 22-May   20u 22u30 / / A-B-C-D-E-F-G + recrea Einde seizoen - vrij spel
Zaterdag 26-May             Einde Seizoen - geen training
Dinsdag 29-May   19u 21u Bram / 1 Geleide training
Dinsdag 29-May   19u 21u Bram / 2 Geleide training / vrij spel
Dinsdag 29-May   20u 22u30 / / A-B-C-D-E-F-G + recrea Einde seizoen - vrij spel